Kategorie

Hurtownia odzieżowa Bangladesz - produkcja odzieży niskie ceny

Nasza hurtownia odzieżowa z Bangladeszu prowadzi bezpośredni import odzieży z Bangladeszu i Azji. Oferujemy zarówno stoki męskie, damskie, dziecięce, jak też wszelkiego rodzaju outlet we wszystkich rozmiarach. Importujemy tylko odzież produkowaną dla światowych marek, takich jak: Adidas, H&M, czy Reebok. Jedną z zalet jaką oferuje Bangladesz to tania produkcja odzieży a co za tym idzie, niskie ceny. 

Załatwianie wszelkiego rodzaju towaru w postaci odzieży

  • sprzedaż gotowych stoków (odzież wystawiona na stronie)
  • szycie na zlecenie (od 500 sztuk do 100000 sztuk z modelu)
  • kontrole jakości i audyty w fabrykach na terenie Bangladeszu
  • inna organizacja na terenie Bangladeszu
  • rózne możliwości pakowania i przepakowywania towaru- w Bangladeszu i w magazynie w Polsce
  • inne usługi biznesowe na terenie Bangladeszu (różne branże)

Nasza firma powstała w roku 1971 (udokumentowany pierwszy wpis do działalności) jako działalność importowo-exportowa. Do roku 2011 mieliśmy dużo czasu- okazję aby poznawać ludzi i uczyć się jakie cechy potrzebne są do bycia godnym zaufania, wyrobiliśmy sobie zaufanie poprzez pokoleniową pracę.

Od 2012 roku jesteśmy przedstawicielami kilku fabryk z terenu Bangladeszu, wykonujemy produkcje odzieży w fabrykach na terenie Bangladeszu, posiadamy magazyn i biura w Polsce i Bangladeszu. Importujemy towar do Polski lub eksportujemy z Bangladeszu kontenery- towar-  do klienta. U nas znajdą Państwo nadwyżki odzieży tanio - hurt w atrakcyjnych cenach.

Możemy wysyłać oferty stoków odzieżowych, wykonywać produkcje  powierzonych nam wzorów (wycena z projektu lub gotowego wzoru), wykonujemy audyty i kontrole jakości na zlecenie, a także możemy obsługiwać  kupców lub pracujących dla państwa bezpośrednio w Bangladeszu. Szczegóły współpracy są do ustalenia.  

Na stronie internetowej wystawiamy oferty zarówno towaru, który mamy w Bangladeszu jak i w Polsce, są to stoki odzieżowe lub świeża produkcja-wzory, którą możemy wykonać. Jesteśmy otwarci na wszelkie inne propozycje współpracy.

Prosimy kontaktować się telefonicznie lub mailowo. Kontakt mailowy lub telefoniczny w języku angielskim, polskim, rosyjskim. Prosimy o tylko poważne oferty. Nasza hurtownia oferuje odzież wysokiej jakości w miastach takich jak: Nysa, Opole, Wrocław i innych na terenie Polski.