Kategorie

Hurtownia Spodni Damskich i Męskich od Producenta z Azji - Import + Stoki w Polsce

UWAGA! Dla sprawdzenia jakości naszych spodni oferujemy dla firm MOŻLIWOŚĆ ZAMÓWIENIA MAŁYCH ILOŚCI!

Nasza hurtownia spodni oferuje Państwu szeroki wybór taniej i wysokiej jakościowo odzieży outletowej - nadwyżek produkcyjnych bezpośrednio z fabryk i szwalni w Bangladeszu w Azji. Oferujemy zarówno spodnie męskie, damskie, dziecięce, jak też wszelkiego rodzaju outlet we wszystkich rozmiarach.

Importujemy spodnie - odzież produkowaną dla światowych marek. Jedną z zalet jaką oferuje Bangladesz to tania produkcja odzieży a co za tym idzie, niskie ceny. W naszej ofercie znajda Państwo, między innymi: spodnie jeansowe, spodenki - zarówno męskie, damskie, jak i dziecięce, rybaczki, koszulki, tanie T-shirty, bluzki, eleganckie bluzy kobiece, tanie bluzy i dresy dziecięce, męskie i wiele innych produktów odzieżowych.

Tanie stoki spodni - KUP MARKOWĄ ODZIEŻ w CENIE ZWYKŁEJ ODZIEŻY

Oferujemy Państwu stoki męskie - duży wybór i tanio. Czym jest stok? Są to inaczej nadwyżki produkcyjna (możemy przeszywać metki z Państwa logo). Zlecamy przeszywanie odzieży w dużych ilościach.

Firma FiriFiri to bezpośredni importer firmowej odzieży z Bangladeszu. Nasza hurtownia mieści się w województwie Opolskim, w mieście Nysa.ALE SPRZEDAJEMY NA CAŁĄ POLSKĘ I CAŁY ŚWIAT! (Jako przedstawiciel fabryk z Bangladeszu). Na miejscu posiadamy odzież pod duży hurt (hurtowe ilości) jak i odzież dostępną na mniejsze paczki, jest to tania odzież typu stoki (outlet w pełnych rozmiarach), nadwyżki odzieży pochodzących z państwa Bangladesz.

W zakładce stoki znajduje się zawsze aktualna oferta tego, co posiadamy w magazynie w Polsce i to co mamy w magazynie w Bangladeszu. Jeżeli zaistnieje potrzeba - umożliwiamy zakup ilości kontenerowych odzieży bezpośrednio z Bangladeszu. Oferujemy nadwyżki odzieży w niskich cenach.

Gwarantujemy tanie stoki męskie odzieży produkowanej dla światowej sławy marek - Adidas, Reebok, H&M i wiele innych - firmowa odzież. W większości roku przebywamy w Bangladeszu, na miejscu posiadamy zespół zarządzany przez nas. Osobiście jesteśmy na miejscu gdzie dokonujemy kontroli powierzonych przez Państwa zleceń.