Kategorie

Import odzieży z Bangladeszu do Estonii Litwy Łotwy Białorusi

Jesteśmy przedstawicielami producentów odzieży w Bangladeszu i możemy zaoferować Państwu nadwyżki produkcyjne odzieży (RAZEM Z TRANSPORTEM DO ESTONII, LITWY, ŁOTWY, BIAŁORUSI) w bardzo konkurencyjnych cenach (MOŻNA JE KUPIĆ ZNACZNIE TANIEJ NIŻ ZAMAWIAJĄC JAKO NOWY PRODUKT DO PRODUKCJI).

Oferujemy bezpośredni import outletów odzieżowych do Estonii Litwy Łotwy Białorusi i Europy, co daje Państwu możliwość zakupu nadwyżek ubrań w korzystnych cenach. Nasze stoki odzieżowe to ubrania z outletu (nadwyżek produkcyjnych), które idealnie nadają się do sprzedaży (np. jako uzupełnienie Państwa oferty w sklepach spożywczych, odzieżowych, hurtowniach itp.

Zakup odzieży z nadwyżek produkcyjnych bezpośrednio w fabrykach w Bangladeszu pozwala również na uzyskanie MAKSYMALNEJ MARŻY.

Przy rosnących cenach produkcji na zamówienie, rosnących cenach odzieży w Chinach, możesz pozwolić sobie na ZAKUP WYSOKIEJ JAKOŚCI UBRAŃ W ATRAKCYJNYCH CENACH.

PRZYKŁADOWE CENY STOKÓW ODZIEŻOWYCH:

Dżinsy męskie i damskie z przetarciami – od 3.5 USD do 4 USD

Bluzki damskie – od 1.2 USD do 1.6 USD

Body dziecięce – od 0.8 USD

Legginsy dziecięce – od 1 USD do 1.4 USD

Spodnie robocze – od 3.6 USD do 4.5 USD

Swetry damskie i męskie – od 2.65 USD do 3.4 USD

Bluzki dziecięce (w zależności od rozmiaru) – od 0.9 USD do 1.55 USD

Spodenki damskie – od 2.5 USD do 3 USD

POMAGAMY W ZEBRANIU ODPOWIEDNICH DOKUMENTÓW I ORGANIZUJEMY BEZPOŚREDNI TRANSPORT STOKÓW ODZIEŻOWYCH Z BANGLADESZU DO ROSJI (TYLKO ILOŚCI KONTENEROWE!)

Możemy kompletować dla Państwa gotowe produkty i tworzyć z nich całe kolekcje

Na przykład szukamy swetrów lub bluzek dla nastolatków i dobieramy do nich odpowiednie spodnie.

Jest to świetna opcja dla Ciebie, ponieważ w ten sposób odzież trafia TYLKO DO WYBRANEJ GRUPY KLIENTÓW. Możemy również zmienić opakowanie, aby poprawić sprzedaż.

Kupno odzieży bezpośrednio z Bangladeszu to ominięcie wielu pośredników i agentów, co pozwala na tańszy zakup bezpośrednio od producenta.

Jesteśmy dostawcą ubrań do sieci sklepów. Nadwyżki produkcji szyte do lepszych firm są wykonane z lepszych materiałów a kupno ich jako nadwyżki poprodukcyjnej jest atrakcyjne gdyż można kupować dobre produkty taniej niż zapłaci za nie zamawiający.

  • Szukamy produktów do zamówienia w dużych ilościach.
  • Nadwyżkę odzieży kupujemy w fabrykach w Bangladeszu.
  • Przepakowujemy je w domu w magazynie .
  • Odzież odpowiednio oznaczamy do zgłoszenia celnego
  • W razie potrzeby wszywamy metki z informacją o użytych materiałach.
  • Przygotowujemy outlet do transportu z Bangladeszu do Estonii Litwy Łotwy Białorusi

Jest możliwość wstawienia Państwa kodów kreskowych w magazynie w Bangladeszu

Posiadamy duże nadwyżki artykułów odzieżowych bezpośrednio z Bangladeszu - fabryki odzieży, z którymi współpracujemy, produkują odzież dla najbardziej renomowanych marek na świecie. Istotne jest to, że możemy wyprodukować każdy rodzaj odzieży w dużych ilościach.

Przy ustalaniu szczegółów zamówienia przygotowujemy dla Państwa wygodny plan działania. Jeśli chcesz być podczas zakupu, organizujemy wygodny hotel, pomoc przy uzyskaniu wizy, zorganizujemy samochód do Twojej dyspozycji i wiele innych. Możemy zmienić plan działania zgodnie z wytycznymi. Po skontaktowaniu się z Państwem przedstawiamy ceny nadwyżek, a z Państwa projektu możemy wycenić każdy model, począwszy od swetrów, poprzez spodnie, a skończywszy na bieliźnie.

Posiadamy biuro w Europie i Bangladeszu, dzięki czemu wiemy, co najlepiej sprzedaje się i mamy wiele kontaktów do fabryk. Wiele fabryk daje nam pierwszeństwo przy zakupie - możemy kupić towar wybierając modele. Jednocześnie import z Bangladeszu do Estonii Litwy Łotwy Białorusi może być znacznie łatwiejszy - znamy wiele rynków odzieżowych i procedury celne. Organizujemy wysyłkę kontenerowcem do określonego portu.

Fabryki w Bangladeszu zaopatrują cały świat w odzież, w zależności od rynku produkują różne fasony, modele i materiały. Duże firmy, takie jak Carrefour, Lidl, Tesco, H&M, Zara, Adidas, Nike zlecają tu swoją produkcję w celu obniżenia jej kosztów, uzyskując większą marżę na rynkach europejskich i innych, na których posiadają swoje sklepy. W rezultacie cena produktu jest minimalna i istnieją przybliżone ceny, dla których można wyprodukować dany asortyment.

Na przykład cena męskiej koszulki z 98 % bawełny i 2 % elastanu o dużej gramaturze z dużym nadrukiem nie powinna być niższa niż 1,8 USD. Dlatego też nadwyżki, których szukamy, dają nam możliwość zakupu takiej koszulki taniej w mniejszej ilości i uzyskania wysokiej jakości produkcji po niższej cenie. Daje to możliwość bycia konkurencyjnym i szybkiego wejścia na rynek dzięki dobrej cenie i wysokiej jakości.