Kategorie

Przyjmę zlecenie na szycie odzieży reklamowej Bangladesz Azja

Oferujemy Państwu profesjonalną i wysokiej jakości odzież pod nadruki tanio i bezpośrednio z Bangladeszu. Przyjmiemy zlecenie na szycie odzieży reklamowej lub pod nadruki w fabryce w Bangladeszu. Jesteśmy przedstawicielami kilku fabryk, przez ostatnie lata wyrabialiśmy kontakty w tych fabrykach. Fabryki te szyją dla światowych marek takich jak H&M, ADIDAS, REEBOOK,, ZARA, KIABI, CELIO, GAP. 

W większości roku przebywamy w Bangladeszu, na miejscu posiadamy zespół zarządzany przez nas. Wykonujemy większe ilości odzieży reklamowej i odzieży gładkiej- pod nadruki, dowolne modele i kroje. Jeśli interesuje Państwa większa ilość odzieży reklamowej - zlecę szycie ilości hurtowych. Posiadamy nasze biura i fabryki w państwie Bangladesz.

Jesteśmy hurtownią i importerem odzieży reklamowej i gładkiej pod nadruki, możemy przyjąć zlecenie szycia odzieży dla hurtowni.

Minimalne zlecenie na szycie odzieży (przykłady):

bluzki -t shirt - 300 sztuk, spodenki -300 sztuk, spodnie -300 sztuk, bluzy -300 sztuk. Dowolne modele i odzież typu kurtki, kombinezony od 500 sztuk.

Gotowa odzież pod nadruki jaka obecnie posiadamy znajduje się na naszej stronie.