Kategorie

Przyjmiemy zlecenie na szycie mundurów i odzieży służbowej Bangladesz Azja

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą to przyjmiemy zlecenie na szycie mundurów, jak również kompleksowe szycie odzieży służbowej na terenie Bangladeszu. Jesteśmy przedstawicielami fabryki która wykonuje odzież tego typu, w różne części świata, dla różnych zamawiających-są to umundurowania zlecone przez Klientów z krajów Europejskich, USA i Kanady, jak również odzież służbowa dla największych korporacji. Odzież specjalna robocza po wyprodukowaniu dotrze do Państwa szybko i sprawnie - nasza hurtownia prowadzi import bezpośrednio z państwa Bangladesz.

Produkujemy umundurowanie dla wszystkich formacji mundurowych, wykonujemy każdą odzież służbową. Posiadamy projektanta który jest w stanie stworzyć każdy dowolny wzór w oparciu o wymagania naszych klientów. Zapewniamy roczną gwarancję na każdy produkt. Przedstawiamy dokumentację z testów laboratoryjnych dotyczącą jakości użytych materiałów do produkcji. Czas realizacji to 3 miesiące.

Wzory – produkcje które wykonaliśmy znajdziecie państwo w zakładce „nasze realizacje”

Wykonaliśmy produkcje odzieży służbowej jako najęci wykonawcy dla dużych Polskich firm. Jeśli są Państwo zainteresowani nasza ofertą - zamówimy odzież specjalną roboczą oraz mundury i dostarczymy je bezpośrednio z Bangladeszu do Polski.