Spodnie robocze jeans

Spodnie robocze jeans 

Spodnie robocze jeans

Spodnie robocze jeansowe FIRI to jedne z najpopularniejszych modeli, które są noszone chętnie przez kobiety i mężczyzn. Jeans to amerykański materiał wykorzystywany od dawna do produkcji odzieży roboczej, cechuje go duża wytrzymałość. Spodnie robocze jeansy FIRI są wykorzystywane przez pracowników warsztatów samochodowych, pracowników magazynów i operatorów.

Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów

Spodnie robocze jeansowe - właściwości materiału

Tkanina, z której wykonywane są spodnie robocze dżinsowe to produkt przemysłowy, różni się on od tradycyjnego materiału głównie sposobem barwienia. Barwniki stosowane w produkcji tradycyjnych jeansów nie mogą być wykorzystywane do produkcji spodni roboczych z powodu ich niskiej trwałości. Tkanina przemysłowa charakteryzuje się tym, że nie farbuje, ponieważ zastosowano do jej produkcji specjalne procesy utrwalania koloru.

Materiał jest poddawany w trakcie produkcji różnym technikom, które sprawiają, że jest on wyjątkowo trwały i odporny na działanie różnych czynników zewnętrznych. Spodnie jeans robocze zachowują długo swój kształt i wymiary, nawet kiedy są prane w wysokich temperaturach i suszone w suszarkach bębnowych.

Spodnie robocze jeansowe kształtem i wyglądem przypominają zwykłą odzież noszoną na co dzień, ale są dużo bardziej wytrzymałe i odporne na przetarcia. Są one wykorzystywane w wielu branżach, np. usługowej i technicznej. Zapewniają pracownikom nowoczesny wygląd i odpowiedni komfort pracy, ponieważ są wygodne i mocne, charakteryzuje je także modny design.

Spodnie robocze jeansy - cechy charakterystyczne

Trwałe spodnie robocze dżinsowe są zaprojektowane w taki sposób, aby mogły być noszone w trudnych warunkach i niesprzyjającym otoczeniu. Pracownicy powinni mieć zapewnione odpowiednie warunki pracy, co związane jest z zaopatrzeniem ich w wygodną i funkcjonalną odzież roboczą. Spodnie jeans robocze są zaopatrzone w dwie naszywane zewnętrznie kieszenie, które są zaopatrzone w specjalne listwy służące do umieszczenia w nich drobniejszych narzędzi, takich jak np. śrubokręt.

Potrójne szwy dodatkowo zabezpieczają miejsca szczególnie narażone na przetarcia, mają zazwyczaj dodatkowe wzmocnienia w kroku. Mogą być również wyposażone w regulację szerokości pasa za pomocą specjalnej konstrukcji w postaci z elastyczną taśmą. Dokonując wyboru spodni roboczych jeansów, warto zwrócić uwagę na ich fason, dobrze jeśli posiadają wygodne, proste nogawki, a także odpowiednią ilość kieszeni.

Podczas wykonywania różnych czynności w pracy im więcej kieszeni posiadają, tym lepiej. Taki fason umożliwia ponadto trzymanie wszystkich niezbędnych narzędzi blisko siebie. Spodnie robocze jeansowe to dobre rozwiązanie dla osób pracujących w różnych warsztatach samochodowych, stolarskich, a także w zakładach produkcyjnych. Wytrzymały materiał osłania we właściwy sposób skórę, co w znacznym stopniu przekłada się na zachowanie bezpieczeństwa w miejscu pracy, osłaniają też ciało przed zabrudzeniem. Estetyczny wygląd odzieży roboczej jeansowej wpływa bezpośrednio na zwiększenie komfortu w pracy.