Spodnie robocze ocieplane

Nowe produkty

Spodnie robocze ocieplane 

Spodnie robocze ocieplane

Odpowiednie zabezpieczenie podczas pracy w trudnych warunkach jest bardzo ważnym elementem. Dlatego także zimą powinno się chronić skórę przed urazami i skaleczeniami. Pomóc w tym mogą spodnie robocze zimowe ocieplane, które nie tylko zabezpieczają przed zranieniem, ale również przed warunkami atmosferycznymi. Doskonale sprawdzą się w przypadku wszystkich prac wykonywanych na zewnątrz. Z tego powodu sklep firifiri.pl oferuje różnego typu spodnie robocze chroniące przed zimnem.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Spodnie robocze ocieplane FIRI — bezpieczeństwo nawet w zimę

Odzież ochronna zimowa spełnia takie same kryteria jak ta stosowana w cieplejsze dni. Ponadto chroni przed zmarznięciem, wiatrem i opadami atmosferycznymi. Została stworzona z myślą o wszystkich osobach pracujących na powietrzu lub w chłodnych pomieszczeniach. Gdy przychodzi mróz lub występują opady atmosferyczne lepiej wymienić cienkie spodnie na spodnie robocze ocieplane. W ten sposób zapewni się odpowiedni komfort podczas pracy. Takie model są chętnie wybierane w okresie zimowym przez ogrodników, mechaników, serwisantów, ale również przez pracowników pracujących w chłodniach.

Zalety ocieplanych spodni BHP

Takie modele wykonane są z materiału PCV chroniącego przed deszczem. Ponadto dobrze izolują przed zimnem dzięki ocieplanej warstwie wewnętrznej. Chronią również przed wiatrem. Dzięki takiemu wykonaniu spodnie robocze męskie ocieplane pozwalają skupić się na wykonywanej pracy — bez rozpraszania przez czynniki zewnętrzne. Duża ilość kieszeni pozwala na trzymanie wszystkich narzędzi pod ręką, usprawniając pracę. W dodatku miejsce na nakolanniki zapewnia większą wygodę i zabezpieczenie kolan podczas wykonywania prac wymagających klęczenia. Wszystkie spodnie BHP mają elementy odblaskowe zapewniające lepszą widoczność użytkownika podczas pracy w na zewnątrz.

Spodnie robocze do pasa ocieplane są jednym w wygodniejszych modeli. Pasują do każdego typu sylwetki i nie krępują ruchów. Ponadto nie powodują dyskomfortu podczas noszenia zimowego okrycia. Z tego powodu są chętnie wybieranym modelem na zimowe chłody. Sprawdzają się zarówno w przypadku młodszych jak i starszych użytkowników. Dlatego jest to jeden z bardziej uniwersalnych krojów.

Zimowa ochrona dla każdego

Produkty dostępne w sklepie firifiri.pl dostosowane są do potrzeb różnych użytkowników. Dostępne w różnych rozmiarach i fasonach, pozwalając znaleźć coś dla każdego. Spodnie robocze ocieplane, wykonane są z materiałów wysokiej jakości. Zapewniają odpowiednie bezpieczeństwo i wygodę użytkowania. Jednocześnie dostępne są dla wszystkich, dzięki swojej przystępnej cenie. Wszystkie modele są produktami drugiej kategorii.

Oznacza to, że spodnie są nowe, jednak mogą posiadać niewielkie plamki, albo dziurki, które są mało zauważalne. Nie wpływa to na ich jakość ani sposób użytkowania — odzież spełnia wszystkie wymogi BHP. Niestety odzież ochronna jest kosztowna. Nie wszyscy mogą sobie pozwolić na zakup takich produktów, nawet gdy wymaga tego ich praca. Dzięki takiej ofercie odpowiednia ochrona jest dostępna na wyciągnięcie ręki.

Bez wątpienia warto pamiętać o tym, że nie wszystkie prace mogą być wykonywane w budynkach. Wiele zawodów przez cały rok ma swój teren prac na zewnątrz. Gdy za oknem temperatura coraz bardziej się obniża idealnie sprawdzą się spodnie robocze zimowe. Dzięki temu, że są przystosowane do wykonywania prac w niskich temperaturach pracownicy nie będą w aż tak dużym stopniu odczuwali uciążliwości pracy na zewnątrz w zimowe dni.

Spodnie robocze odblaskowe ocieplane

Niewątpliwym zainteresowaniem w przypadku prac w ciemności przy drogach, na których może dojść do potrącenia cieszą się spodnie robocze odblaskowe ocieplane. Dzięki odblaskowym elementom umiejscowionym na tej odzieży jest mniejsze ryzyko potrącenia przez samochód. Dodatkowo niezależnie od miejsca pracy przydają się odblaskowe elementy. Gdy będzie miał miejsce wypadek w ciemności o wiele szybciej odszuka się pracownika właśnie w takiej odzieży. Zaletą jest również to, że spodnie z odblaskami są również ocieplane. Z powodzeniem można więc wyposażyć zatrudnione w formie osoby właśnie w spodnie robocze odblaskowe ocieplane, które po mistrzowsku spełnią swoją rolę w chłodne dni. 

Spodnie robocze ocieplane

Ze względu na różną posturę pracowników zatrudnionych w konkretnym przedsiębiorstwie spodnie robocze zimowe są w różnych rozmiarach. Bez problemu można zaopatrzyć zatrudnionych zarówno w spodnie robocze ocieplane S, jak i te w innych rozmiarach.

W asortymencie znajdują się również spodnie robocze ocieplane XL. Przekrój wwymiarów jest dostosowany do rozmiaru pasa pracowników konkretnej firmy. Producenci dbają o to, by wszystkie osoby, które muszą wykonywać swoje zadania na zewnątrz mogły ubrać spodnie robocze zimowe, również wśród propozycji z odblaskowymi elementami.

Wszystkie oferowane w asortymencie spodnie robocze ocieplane, wykonane z największą starannością o ich jakość. Fenomenalnie spełniają swoją rolę w każdym miejscu w czasie zimowych dni. Temperatury za oknem są naprawdę niskie i dzięki tej odzieży można poczuć się bardziej komfortowo.