Bluzy robocze męskie

Nowe produkty

Bluzy robocze męskie 

Bluzy robocze męskie

Bluzy robocze są podstawą stroju każdego pracownika, ich zadaniem jest zapewnienie większego komfortu oraz bezpieczeństwa przy pracy. Odzież odblaskowa i ostrzegawcza powinna być stosowana wszędzie tam, gdzie pracownicy wykonują swoje zadania przy ograniczonej widoczności. Często bluzy robocze są elementem reklamy firmy i są zaopatrzone w logo przedsiębiorstwa. Przydają się do pracy nie tylko jesienią i zimą, ale przez cały rok.

Bluza robocza odblaskowa FIRI - czy jest skuteczna?

Podstawowym zadaniem, jakie ma bluza robocza odblaskowa, jest sygnalizowanie obecności pracownika. Jest to szczególnie ważne w miejscach, gdzie odbywa się ruch wózków widłowych, samochodów i sprzętu budowlanego. Ubrania odblaskowe są wykorzystywane przez służby drogowe, medyczne, kierowców, pracowników branży budowlanej i drogowej. Wykonane są z materiału, który ma właściwości fluorescencyjne, są przydatne nie tylko po zmroku, ale również w ciągu dnia, aby pracownicy byli cały czas widoczni. Do pracy na zewnątrz albo w chłodnych halach magazynowych przyda się również bluza robocza softshell, jest to materiał, z którego początkowo wykonywano jedynie sportową górską odzież. Użytkownicy szybko docenili zalety tej tkaniny, a producenci odzieży roboczej szybko wyszli naprzeciw oczekiwaniom klientów. Zapewniają one wygodę i komfort termiczny w czasie pracy, chronią skutecznie przed wiatrem i zimnem, charakteryzuje je również modny i oryginalny design. Dodatkowo bluza robocza softshell jest wytrzymała na uszkodzenia i bardzo wygodna w czasie pracy.

Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów

Bluza do pracy - czy może być wygodna?

Odzież do pracy często jest kojarzona z niewygodą i niskogatunkowymi materiałami, obecnie bluza do pracy jest wykonana z wysokiej jakości materiałów zapewniających najwyższy stopień komfortu. Nieodpowiednio uszyta bluza do pracy z krzywymi przeszyciami czy też źle zaprojektowanymi kieszeniami umieszczonymi w niepraktycznych miejscach nie gwarantuje efektywnej pracy, ponieważ jest zwyczajnie niewygodna.

Odzież niezapewniająca wygody pracownikom jest sprzeczna z zasadami BHP. Zazwyczaj bluza kojarzona jest z wygodą, ciepłym materiałem i sportowym fasonem. W przypadku odzieży roboczej bluza do pracy powinna spełniać jeszcze inne funkcje. Do bardziej wymagających zadań sprawdza się wielofunkcyjna bluza do pracy w formie kurtki.

Wykonana jest zazwyczaj z polaru, rozpinana na zamek jak kurtka i zaopatrzona w mnóstwo praktycznych kieszeni umieszczonych na zewnątrz i wewnątrz. BLUZA BHP ma charakter ochronny i reprezentacyjny, powinna być dostosowana w taki sposób do stanowiska, aby maksymalnie zapewnić bezpieczeństwo. Odzież robocza tego typu zabezpiecza ciało przed uszkodzeniem, warunkami atmosferycznymi i zabrudzeniem.

Zgodnie z przepisami BHP odzież ochronna dzieli się na różne rodzaje w zależności od czynnika stwarzającego zagrożenie, może być np. mrozoodporna, kwasoodporna, ostrzegawcza i żaroodporna. Nie należy oszczędzać na odzieży roboczej, ponieważ oprócz tego, że spełnia ona funkcję ochronną, w dużym stopniu ułatwia wykonywanie codziennych obowiązków w pracy.

Dzięki temu bluza robocza odblaskowa może być wykorzystywana w dowolnych miejscach pracy. Jest fenomenalna w przypadku wykonywania różnych zawodów oraz posad na różnych stanowiskach. Świetnie sprawdza się nie tylko na zewnątrz, ale również np. w halach produkcyjnych, czy przemysłowych.

Bluzy męskie robocze

Bez wątpienia bluza do roboty powinna być wygodna. Proponowana w asortymencie sklepu odzież należycie spełnia te wymagania. Pracownicy są bardzo zadowoleni z tego, że mogą ubierać bluzy męskie robocze. Genialnie sprawdzają się o każdej porze roku. Są często wykorzystywane również w cieplejsze dni, kiedy na hali jest niska temperatura. Z powodzeniem sprawdzą się również w przypadku kurierów, którzy przez cały dzień podróżują klimatyzowanym samochodem.

Bluza do roboty jest na tyle uniwersalna, że nie jest przystosowana wyłącznie do określonych stanowisk pracy. To powoduje, że właściciele każdego przedsiębiorstwa mogą kupić bluzy męskie robocze dla pracowników. Ich atutem jest również różnorodna rozmiarówka. Dzięki temu każda zatrudniona osoba będzie mogła posiadać bluzy do roboty.

Bluzy BHP 

Podczas wykonywania jakiegokolwiek zawodu pracodawcy nie mogą zapominać o tym by dbać o bezpieczeństwo zatrudnionych. Bluzy BHP są idealnym rozwiązaniem dla pracowników przez cały rok. Zarówno bluza robocza odblaskowa, jak i bluzy męskie robocze są w różnych wariantach kolorystycznych. Nie ma problemu z dobraniem kolorystyki, która w największym stopniu będzie współgrała ze specyfiką wykonywanej pracy.

Różnorodność bluz do roboty

Bluza do roboty na zamek błyskawiczny, zakładana przez głowę bez kaptura lub też z nim. Dostępne są również bluzy wykonane z materiałów, które są wykorzystywane w przypadku górskich wypraw. Bluzy męskie robocze są naprawdę świetne i mają piękny krój. Przede wszystkim wyróżniają się jednak swoją wyjątkową użytecznością o każdej porze roku w przypadku niektórych firm. Bluzy BHP są genialne bez względu na miejsce zatrudnienia konkretnego pracownika.