Damska Odzież Robocza

Damska odzież robocza 

Chociaż odzież damska robocza FIRI, to w większości przypadków specjalne kombinezony, przeznaczone do prac w przemyśle. A także do pracy w trudnych warunkach. Także kobiety, czasem wykonują takie zawody, albo prace, w których potrzebna jest i dla nich odzież robocza damska. W pracy spędzamy wiele godzin, to też warto zadbać o to, aby posiadać dość wygodną odzież. A damska odzież robocza, taką właśnie jest. Bardzo często posiada, ona również inne, korzystne cechy. Takie jak odporność na różnego typu czynniki dodatkowe. Korzystanie z odzieży roboczej, ma także dodatkowe zalety. Jedną z nich jest możliwość oszczędzania tradycyjnej odzieży, tej w której przychodzi się do pracy. A bardzo często jest to odzież dużo bardziej reprezentacyjna, niż ta, w której pracuje się w magazynie, czy na hali produkcyjnej. Taka możliwość zmiany odzieży w pracy, ma także dodatkowe walory higieniczne. Bo jeśli praca jest fizyczna, to bardzo często wymaga potu. Zaś po zakończeniu dnia pracy, można przecież przebrać się w swoje, nieco świeższe ubranie prywatne.

Podkategorie

 • Spodnie damskie robocze

  Panie, które pracują w cięższych warunkach np. na produkcji lub magazynie, muszą ubierać się w odzież spełniającą kryteria BHP. Oferta naszego sklepu powstała właśnie z myślą o takich przedstawicielkach płci pięknej, które potrzebują ubrań nie tylko bezpiecznych, ale również wygodnych oraz praktycznych. Spodnie robocze damskie FIRI znajdujące się na stronie, cieszą się zainteresowaniem pań o różnych sylwetkach, dlatego też oferujemy pełen przekrój rozmiarów. Co więcej, zadbaliśmy także o to, aby nasza odzież robocza dostępna była w kilku różnych kolorach oraz fasonach.

  Nasze spodnie robocze damskie FIRI - jakie są?

  Chcemy, aby nasza damska odzież BHP była szyta z wysokiej jakości materiałów, dlatego zwracamy uwagę na każdy szczegół. Liczy się dla nas krój, dopasowanie i wygoda. Wiemy, że znalezienie damskiej odzieży roboczej może być trudne, dlatego ciężko pracujemy, aby zaspokoić potrzeby naszych klientek. Stale dodajemy do kolekcji nowe spodnie robocze damskie bawełniane, a oprócz tego zajmujemy się także sprzedażą wielu innych praktycznych akcesoriów.

  Damskie spodnie robocze to element odzieży BHP, który posiadać powinny wszystkie kobiety decydujące się na wykonywanie zawodów przypisanych mężczyznom. Mowa w tym miejscu głównie o kobietach rozpoczynających pracę w magazynach, fabrykach, a nawet na budowach, gdzie ze względu na specyfikę i warunki pracy wymagana jest odzież spełniająca wszystkie normy BHP.

 • Polar damski roboczy

  Kobieta pracująca już od dawna nie jest zdziwieniem. Panie doskonale odnajdują się na różnych stanowiskach zarówno w przemyśle produkcyjnym jak i w magazynach czy na innych stanowiskach. W miejscach pracy, w których panują niższe temperatury bardzo ważnym elementem wyposażenia pracownika jest polar roboczy, który spełnia wymagania BHP i m.in. ma zapewniać komfort termiczny czy ochronę przed drobnymi skaleczeniami. W ofercie naszego sklepu znajdują się polary damskie stworzone specjalnie dla Pań, które potrzebują bezpiecznego, wygodnego i praktycznego ubioru w miejscu pracy, a przy tym chcą wyglądać atrakcyjnie.

Wymogi BHP dla odzieży damskiej roboczej 

Specjalną kategorię stanowi odzież robocza damska bhp. Bo jest to odzież, która musi spełniać pewne normy. Ale przede wszystkim swoje zadanie, jakim jest ochrona przed niebezpieczeństwami, wynikającymi z warunków pracy. Taka odzież bardzo często ma za zadanie spełniać także wymogi higieniczne. To dlatego, w niektórych branżach obowiązkowe są fartuchy, czy innego rodzaju odziez robocza damska dedykowana właśnie dla danej branży. Branże związane z produktami spożywczymi, wymagają zakładania odzieży roboczej, na przykład w postaci fartuchów. Ma to na celu ochronę żywności, aby ta nie ulegała zanieczyszczeniom.

Jeszcze bardziej zaostrzone przepisy dotyczą przetwórstwa mięsnego, czy przetwarzania innych rodzaju żywności. Upinanie włosów, albo nawet zakładanie czepków, jest tam normą. Bo chodzi o to, aby nic nie sypało się z głowy pracowników, do przetwarzanych produktów. Odzież robocza wysokiej jakości pozwala na długotrwałe jej użytkowanie, nawet mimo konieczności częstego jej prania. A dodatkowo warto mieć jej kilka sztuk. Właśnie w celu lepszego gospodarowania zasobami. Dzięki temu, można mieć zawsze jeden, świeży komplet odzieży roboczej w zanadrzu.

Dwa rodzaje odzieży roboczej

Jeśli chodzi o odzież roboczą, można ja podzielić na dwa rodzaje. Jednym z nich jest odzież robocza damska sygnowana, to znaczy z logo firmy, w której dane osoby pracują. A drugi rodzaj odzieży damskiej roboczej, to odzież określana mianem specjalistycznej. Jest ona na przykład odporna na działanie niektórych czynników, takich jak zimno, ciepło, czy na działanie niektórych substancji. Odzież roboczą damską można znaleźć na przykład na stronie https://www.firifiri.pl/pl/90-damska-odziez-robocza

Przebywanie w środowisku, które stanowić może niebezpieczeństwo dla pracownika, bez takiej, odpowiedniej odzieży. Może skutkować nie tylko złamaniem przepisów dotyczących BHP, ale także stanowić niebezpieczeństwo dla wykonywanej pracy.