Bluzy i Polary Robocze Męskie

Nowe produkty

Bluzy i polary robocze męskie 

Podkategorie

  • Bluzy robocze męskie

    Bluzy robocze są podstawą stroju każdego pracownika, ich zadaniem jest zapewnienie większego komfortu oraz bezpieczeństwa przy pracy. Odzież odblaskowa i ostrzegawcza powinna być stosowana wszędzie tam, gdzie pracownicy wykonują swoje zadania przy ograniczonej widoczności. Często bluzy robocze są elementem reklamy firmy i są zaopatrzone w logo przedsiębiorstwa. Przydają się do pracy nie tylko jesienią i zimą, ale przez cały rok.

    Bluza robocza odblaskowa FIRI - czy jest skuteczna?

    Podstawowym zadaniem, jakie ma bluza robocza odblaskowa, jest sygnalizowanie obecności pracownika. Jest to szczególnie ważne w miejscach, gdzie odbywa się ruch wózków widłowych, samochodów i sprzętu budowlanego. Ubrania odblaskowe są wykorzystywane przez służby drogowe, medyczne, kierowców, pracowników branży budowlanej i drogowej. Wykonane są z materiału, który ma właściwości fluorescencyjne, są przydatne nie tylko po zmroku, ale również w ciągu dnia, aby pracownicy byli cały czas widoczni. Do pracy na zewnątrz albo w chłodnych halach magazynowych przyda się również bluza robocza softshell, jest to materiał, z którego początkowo wykonywano jedynie sportową górską odzież. Użytkownicy szybko docenili zalety tej tkaniny, a producenci odzieży roboczej szybko wyszli naprzeciw oczekiwaniom klientów. Zapewniają one wygodę i komfort termiczny w czasie pracy, chronią skutecznie przed wiatrem i zimnem, charakteryzuje je również modny i oryginalny design. Dodatkowo bluza robocza softshell jest wytrzymała na uszkodzenia i bardzo wygodna w czasie pracy.

  • Polary robocze męskie

    Polar roboczy męski FIRI ma za zadanie pomagać wykonywać pracę w lepszy sposób. Bo w wygodnej odzieży, jaką mogą stanowić polary meskie robocze to zdecydowanie łatwiejsze. Wie o tym, każdy kto chociaż raz źle, bo niezbyt wygodnie ubrał się do pracy. Największym problemem, mogą być mankiety, które krępują swobodne ruchy. W większości przypadków, jeśli wykonuje się pracę codziennie. To może być się przyzwyczajonym i świadomym, tego jakie ruchy będzie trzeba wykonywać w czasie zadań w pracy. Jeśli jednak rozpoczyna się prace, albo nie do końca wiadomo, jakie działania będzie trzeba w niej wykonywać. Może się okazać, że strój, w którym pracownik przyszedł do pracy nie jest zbytnio odpowiedni. A niektóre jego elementy skutecznie utrudniają wykonywanie niektórych zadań. W takim momencie warto mieć w firmie dodatkowe elementy wyposażenia, jakim może się okazać odzież robocza. To bardzo przydatne rozwiązanie, które może znacznie poprawić wydajność w pracy.