Spodnie damskie robocze

Nowe produkty

Spodnie damskie robocze 

Spodnie damskie robocze

Panie, które pracują w cięższych warunkach np. na produkcji lub magazynie, muszą ubierać się w odzież spełniającą kryteria BHP. Oferta naszego sklepu powstała właśnie z myślą o takich przedstawicielkach płci pięknej, które potrzebują ubrań nie tylko bezpiecznych, ale również wygodnych oraz praktycznych. Spodnie robocze damskie FIRI znajdujące się na stronie, cieszą się zainteresowaniem pań o różnych sylwetkach, dlatego też oferujemy pełen przekrój rozmiarów. Co więcej, zadbaliśmy także o to, aby nasza odzież robocza dostępna była w kilku różnych kolorach oraz fasonach.

Nasze spodnie robocze damskie FIRI - jakie są?

Chcemy, aby nasza damska odzież BHP była szyta z wysokiej jakości materiałów, dlatego zwracamy uwagę na każdy szczegół. Liczy się dla nas krój, dopasowanie i wygoda. Wiemy, że znalezienie damskiej odzieży roboczej może być trudne, dlatego ciężko pracujemy, aby zaspokoić potrzeby naszych klientek. Stale dodajemy do kolekcji nowe spodnie robocze damskie bawełniane, a oprócz tego zajmujemy się także sprzedażą wielu innych praktycznych akcesoriów.

Damskie spodnie robocze to element odzieży BHP, który posiadać powinny wszystkie kobiety decydujące się na wykonywanie zawodów przypisanych mężczyznom. Mowa w tym miejscu głównie o kobietach rozpoczynających pracę w magazynach, fabrykach, a nawet na budowach, gdzie ze względu na specyfikę i warunki pracy wymagana jest odzież spełniająca wszystkie normy BHP.

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

Jakie powinny być spodnie robocze damskie?

Spodnie robocze damskie są jednym z niezbędnych elementów odzieży ochronnej, ponieważ ich podstawowym celem jest zapewnienie odpowiedniego poziomu ochrony przed ewentualnymi urazami kończyn dolnych. Chodzi przede wszystkim o urazy takie jak zadrapania czy skaleczenia.

Odzież robocza damska powinna odpowiadać warunkom i środowisku, w którym pracownik (w tym przypadku kobieta) wykonuje obowiązki służbowe, dlatego na wstępie konieczna jest ocena zagrożeń, z jakimi się styka oraz warunków atmosferycznych, w jakich przebywa podczas pracy.

Solidne spodnie robocze dla kobiet

Bardzo dużym zainteresowaniem wśród kobiet cieszą się nasze spodnie robocze bojówki. Damskie fasony nieco różnią się od męskich, jednak najważniejsze jest to, że zapewniają takie samo bezpieczeństwo podczas wykonywania pracy.

Modele dostępne w różnych rozmiarach i różnej kolorystyce sprawiają, że każda klientka poszukująca wysokiej jakości odzieży roboczej powinna znaleźć coś, co będzie odpowiadać jej potrzebom i preferencjom. Ponadto dokładamy wszelkich starań, aby nasze damskie spodnie robocze, zapewniały odpowiednią wygodę oraz możliwości personalizacji. Przykładem takiego produktu są spodnie z odpinanymi nogawkami 2w1, które pozwalają w łatwy sposób z długich spodni, stworzyć krótkie spodenki idealne na wysokie temperatury.

Dobrym wyborem na uporczywe upały będą również cienkie spodnie robocze damskie, dające wytchnienie latem. Dostępna w naszym sklepie odzież robocza damska powinna zadowolić wszystkie te kobiety, które mimo wykonywania typowo męskich zawodów, nadal chcą wyglądać atrakcyjnie. Coraz więcej kobiet decyduje się na pracę na galach produkcyjnych, czy w magazynach.

W związku z tym odzież robocza BHP damska nadal cieszy się sporym zainteresowaniem klientek. Należy mieć tam ma sobie odpowiednią odzież roboczą. Dzięki temu, że w asortymencie naszego sklepu dostępna jest odzież robocza BHP damska pracodawcy z powodzeniem mogą zatroszczyć się o kupno odpowiednich stropów dla kobiet zatrudnianych w danym przedsiębiorstwie.

Odzież robocza damska spodnie

Bez problemu można kupić odzież roboczą, która będzie stanowiła komplet dla kobiet pracujących na konkretnych stanowiskach. Spodnie damskie robocze w jak największym stopniu są przystosowane do ciała kobiet. Ważne jest to, by spodnie damskie robocze nie krępowały ruchów oraz były wygodne. Oferowane w naszym sklepie spodnie dla kobiet fenomenalnie sprawdzają się w tej roli. Niektóre z nich są z wysokim stanie.

Za każdym razem jest możliwość skorzystania z bogatej oferty kolorystycznej oraz różnych rozmiarów odzieży roboczej BHP damskiej. Oprócz tego warto wspomnieć również o tym, że odzież robocza damska spodnie to w większości ubrania z długimi nogawkami z możliwością ich skrócenia do poziomu kolan.

Odzież robocza damska biała

Nie sposób nie wspomnieć również o odzieży roboczej damskiej białej. Są to rybaczki wykonane z takiego materiału, że nie ma mowy o prześwitującej bieliźnie. Spodnie są uszyte z cienkiego materiału. Ich atutem jest również to, że posiadają z przodu dwie kieszenie. Jest to mistrzowska opcja na ciepłe dni lub też do miejsc pracy, w których przez cały rok panują wysokie temperatury. 

Odzież robocza damska w zakładach pracy 

Odzież robocza damska biała jest wymagana w niektórych zakładach pracy. Dodatkowo najlepszej jakości odzież robocza BHP damska jest produkowana w coraz większych ilościach, ponieważ kobiety decydują się na pracę w magazynach, czy na produkcjach. Idealnym rozwiązaniem jest także odzież robocza damska spodnie. Dzięki odpinanym nogawkom są one użytkowane przez cały rok niezależnie od temperatury oraz pory roku.