Kurtki Robocze Męskie

Kurtki Męskie Robocze 

Kurtki Robocze Męskie

Wiele stanowisk pracy jak np. pracownik budowlany, stoczniowy czy pracownik firmy komunalnej obejmuje swoim zakresem pracę na powietrzu, poza pomieszczeniami zamkniętymi. Część z tych prac wykonywana jest w każdej porze roku, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Wówczas niezbędnym elementem wyposażenia pracownika, który czas pracy spędza na zimnym, mokrym czy wietrznym stanowisku jest odpowiedni ubiór, a właściwie dobra kurtka robocza FIRI, spełniająca wymagania norm i przepisów określonych na danym stanowisku pracy.

Jej zadaniem jest zapewnienie komfortu termicznego, a także ochrona przed skaleczeniami czy substancjami szkodliwymi. W ofercie naszego sklepu znajdują się kurtki, które trafią gusta każdego pracownika którego stanowisko pracy znajduje się poza pomieszczeniem zamkniętym, zapewniając przy tym odpowiedni komfort termiczny.

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

Kurtka robocza - na co zwrócić uwagę?

Wybierając kurtkę roboczą warto zwrócić uwagę czy kurtka robocza jest ocieplana i wodoodporna. Ma to duże znaczenie jeżeli pracownik ma wykonywać swoje obowiązki również przy niskich temperaturach zewnętrznych i deszczowej czy śnieżnej pogodzie. Kurtka robocza ocieplana, zimowa powinna charakteryzować się odpornością na śnieg i deszcz jednocześnie odprowadzając wilgoć na zewnątrz. Przy niekorzystnych warunkach atmosferycznych dobrze sprawdza się kurtka robocza softshell, która charakteryzuje się wspomnianymi właściwościami, a przy tym jest wygodna i nie krępuje ruchów.

Istotna jest również obecność elementów odblaskowych, które zwiększają bezpieczeństwo pracownika, wpływając na jego widoczność po zmroku, który zimową porą następuję o dość wczesnej porze. Na funkcjonalność kurtki wpływa także obecność kieszeni, co umożliwia trzymanie potrzebnych narzędzi i mniejszych elementów "pod ręką", a to z kolei znacznie usprawnia pracę. Warto też zwrócić uwagę czy kurtka ma przedłużany tył, ściągacze przy mankietach i dole kurtki, a także kaptur, który będzie dodatkową ochroną głowy i karku podczas deszczu, mrozu czy wiatru. Kurtki robocze marki FIRI są wykonane z najwyższej jakości materiałów.

Dodatkowe funkcje w kurtkach roboczych

Wspomniane wcześniej elementy to minimum, które musi zapewniać dobra kurtka robocza zimowa. Producenci jednak stosują co raz więcej dodatkowych funkcji w kurtkach, czyniąc je jeszcze bardziej praktycznymi i funkcjonalnymi. Można znaleźć kurtki robocze z odpinanymi podpinkami, dzięki czemu nadają się do noszenia zarówno w niskich temperaturach jak i podczas cieplejszych dni. Ciekawym rozwiązaniem jest także zastosowanie w kurtce roboczej odpinanych rękawów, co daje możliwość uzyskania funkcjonalnej kamizelki.

Często stosowane są także dodatkowe wzmocnienia np. na łokciach. Najważniejsze funkcje jakie pełnią kurtki robocze , rynek kurtek roboczych jest naprawdę szeroki, dzięki czemu z łatwością można wybrać kurtkę dla pracownika, bez względu na jego wiek czy budowę ciała. W naszym sklepie można zakupić kurtki, w których każdy pracownik będzie czuł się komfortowo.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kurtek roboczych w sklepie https://www.firifiri.pl/pl/, a także z pozostałym asortymentem sklepu.

Kurtka robocza ocieplana 

Niezależnie od pory roku nie można dokładnie przewidzieć ile stopni Celsjusza będzie wskazywał termometr w konkretnym miesiącu każdego roku. W związku z tym kurtka męska zimowa robocza jest świetnie dopasowana do potrzeb pracowników i na pewno znajdzie swoich odbiorców wśród pracodawców dbających o zatrudnione przez nich osoby. Dzięki temu, że kurtka robocza ocieplana świetnie spełnia swoją rolę nie ma powodu do obawy przed możliwymi zaniedbaniami.

Ważne jest zadbanie o to, by także nowi pracownicy, od samego początku posiadali również kurtkę męską zimową roboczą. Jest ona fantastycznym odzieniem także w przypadku posad w chłodnych halach produkcyjnych i magazynowych. Dzięki sporej ilości kurtek w różnych rozmiarach oraz kolorach na pewno uda się znaleźć odpowiednie rozmiary.

Kurtka zimowa przeciwdeszczowa 

Oprócz chłodu, z którym na niektórych stanowiskach muszą w określonych porach roku mierzyć się pracownicy dochodzą również opady. Bez wątpienia deszcz, śnieg, czy grad nie są zwolnieniem do zaprzestania pracy na świeżym powietrzu. Działać należy w dalszym ciągu bez względu na panujące warunki atmosferyczne. W związku z tym warto zatroszczyć się o to, by na wyposażeniu każdego pracownika znalazła się kurtka robocza przeciwdeszczowa.

Kurtka męska zimowa robocza jest obowiązkowa dla pracowników na wymagających stanowiskach. Dobrze sprawdza się również dla nich kurtka robocza ocieplana. Do kupienia w sklepie są również ocieplane kamizelki, które można wykorzystać w cieplejsze dni. W przypadku niepogody z powodzeniem swoją rolę odegra kurtka robocza przeciwdeszczowa.