Spodenki męskie robocze

Spodenki męskie robocze 

Spodenki męskie robocze

Spodenki robocze FIRI, idealne na lato

Niezawodne spodenki robocze z jakościowego tworzywa dobrze sprawdzają się w trakcie rozmaitych prac, szczególnie latem, kiedy temperatury na zewnątrz mogą przekraczać nawet 30 stopni. Tego typu odzież zapewnia odpowiednią przewiewność, zabezpieczając organizm przed niebezpiecznym przegrzaniem, w trakcie fizycznej pracy. Spodenki robocze męskie to dobry wybór w przypadku mechaników, budowlańców, monterów, serwisantów i innych zawodów, które wymagają od nas wykonywania bardzo konkretnych czynności.


Materiały, które w żaden sposób nie ograniczają swobody naszych ruchów, z całą pewnością przydadzą się podczas pracowitego dnia w warsztacie czy na hali. Dzięki miękkim przeszyciom i dokładnemu wykonaniu możemy cieszyć się pełną wygodą, bez obawy o nieprzyjemne otarcia. Odzież robocza BHP posiada dodatkowo pojemne kieszenie, za sprawą których możemy wygodnie przechowywać różnego rodzaju gadżety, narzędzia czy akcesoria. Nowoczesne rozwiązania sprawią, że możesz mieć smartfona albo dokumenty zawsze pod ręką. Bezpieczna kieszeń na zamek to pełna ochrona poszczególnych przedmiotów przed pyłem, kurzem czy rozmaitymi zabrudzeniami. Odblaskowa listwa na bokach w tego typu szortach stanowi efektywne zabezpieczenie także w trakcie pracy na magazynie.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Spodenki robocze w różnych kolorach i rozmiarach

Krótkie spodenki męskie robocze, w wielu zestawieniach kolorystycznych, z łatwością dopasujesz do swoich indywidualnych potrzeb. W szerokim asortymencie znajdziesz m.in. szare lub brązowe spodenki z czarnymi detalami, albo klasyczne czarne szorty z niebieskimi lub czerwonymi elementami. Ubrania można zamawiać również w ilościach hurtowych, wygodnie dostosowując ilość sztuk do konkretnych preferencji danej firmy czy przedsiębiorstwa.

Dopasuj odpowiedni rozmiar do swojej figury, w ten sposób, aby poczuć się jak najbardziej komfortowo. Uniwersalne tabele rozmiarów dla poszczególnych modeli pozwalają w szybki i sprawny sposób dostosować poszczególne parametry do kształtu naszej sylwetki. Robocze ubrania w przystępnej cenie możesz nabyć na stronie hurtowni.

Spodenki robocze, zalety tego typu odzieży

Krótki spodenki robocze z bawełny oraz poliestru wykazują odpowiednią trwałość, oraz cechują się funkcjonalnymi rozwiązaniami, o których warto wspomnieć. Specjalny pas ze szlufkami i metalowym guzikiem, posiada wszytą gumkę, zapewniającą jeszcze bardziej praktyczne dopasowywanie się do różnego typu figur. Wzmocnione szwy na kieszeniach mają za zadanie dodatkowo chronić przechowywane przez nas rzeczy przed wypadnięciem, sprawiają też, że swobodnie możemy zmieścić wewnątrz wiele przedmiotów.

W zależności od wybranego modelu spodenki robocze męskie posiadają także wygodne kieszenie z przegródkami, umożliwiające oddzielenie od siebie poszczególnych akcesoriów. Metalowy zamek błyskawiczny sprawdza się niezawodnie, przez wiele lat. A odblaskowe listwy spełniają standardy BHP, dodatkowo zabezpieczając nas w miejscu pracy. Tego typu odzież możesz swobodnie prać w pralce, wraz z innymi kolorowymi tkaninami. 

Krótkie spodenki szorty robocze świetnie sprawdzają się w trakcie ciepłych dni, kiedy praca przez cały czas musi być wykonywana. Niektóre firmy nie mają okresów urlopowych w lecie, ponieważ to właśnie wtedy klienci są zainteresowani skorzystaniem z usług budowlańców, czy malarzy. Spodnie męskie robocze krótkie ze względu na panujące na zewnątrz wysokie temperatury z powodzeniem sprawdzą się w czasie pracy.

Zarówno na świeżym powietrzu, jak i w pomieszczeniach, w których np. brakuje klimatyzacji. Krótkie spodnie do pracy są genialne także w ciągu całego roku w zakładach, gdzie jest bardzo wysoka temperatura w pomieszczeniu. Należy wziąć pod uwagę to, że są one odpowiednie tylko do miejsc, w których pracownicy nie mają styczności np. ze żrącymi substancjami.

Dzięki temu, że krótkie spodenki szorty robocze w różnych kolorach, krojach i z dużą liczbą kieszeni bez wątpienia można wybrać takie modele, które najlepiej sprawdzą się w przypadku pracy w konkretnym przedsiębiorstwie. Spodnie męskie robocze krótkie zostały wymyślone i wyprodukowane przez producentów odzieży w tym celu, by osoby pracujące w wysokich temperaturach mogły czuć się komfortowo.

Przegrzewanie się w długiej, ciepłej odzieży z pewnością nie jest niczym przyjemnym. Z tego też powodu krótkie spodnie do pracy są produkowane w dużych ilościach. Podczas ich zakupu dla pracowników konkretnego przedsiębiorstwa nie ma problemu z zakupieniem odpowiedniej liczby odzieży.

Krótkie spodenki szorty robocze z dużą liczbę kieszeni. Można schować w nich telefon, czy najpotrzebniejsze drobne narzędzia. Spodnie męskie robocze krótkie mogą być jednokolorowe, jeśli takie właśnie jest życzenie właściciela firmy. Sporym zainteresowaniem cieszą się jednak także krótkie spodnie do pracy z dwoma przeciwstawnymi barwami. Dzięki tak różnej kolorystyce dany pracownik jest widoczny już z daleka, co ma bardzo duże znaczenie w przypadku wykonywania pracy na niektórych stanowiskach, gdy takie odznaczające się na tle otoczenia spodnie są kluczowe.