Spodnie męskie robocze do pasa

Spodnie męskie robocze do pasa 

Spodnie męskie robocze do pasa

Odzież robocza zapewnia bezpieczeństwo podczas bardziej wymagających prac. Dlatego tak istotny jest wybór produktów spełniających wszystkie wymogi BHP. Spodnie robocze do pasa ze sklepu firifiri.pl mogą zapewnić wszystko, czego się wymaga od tego typu odzieży. Obok roboczych ogrodniczek jest to jeden z najpopularniejszych modeli spodni cieszący się dużym gronem miłośników.

na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 58 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 58 elementów

Spodnie robocze do pasa — bezpieczeństwo i klasyka

Taki krój spodni jest wyjątkowo chętnie wybierany ze względu na swoją wygodę i uniwersalność. Zapewnia bezpieczeństwo podczas pracy wewnątrz i na zewnątrz. Doskonale nadaje się do prac w ogrodzie, na produkcji, przy załadunkach i w przypadku innych prac fizycznych. Ponadto świetnie się sprawdza także w zimę w wersji ocieplanej. Spodnie męskie robocze do pasa zabezpieczają skórę przed czynnikami drażniącymi i urazami dzięki specjalnemu materiałowi. Ponadto klasyczny krój pozwala na dopasowanie ich do każdego stroju i rodzaju wykonywanej pracy — dzięki czemu łączą w sobie bezpieczeństwo i klasykę.

Spodnie robocze dobre do każdej pracy

W takich spodniach można wykonywać wszystkie obowiązki bez znaczenia na ich rodzaj. Spodnie robocze do pasa mają dużą ilość kieszeni, dzięki czemu wszystkie niezbędne narzędzia można mieć pod ręką. Od ogrodniczek różnią się jedynie brakiem dodatkowego materiału z przodu — co dla niektórych jest atutem. W ten sposób nic nie przeszkadza i nie zwija się zwłaszcza pod ubraniem. Możliwość regulacji przy pomocy paska zapewnia odpowiednie dopasowanie do każdej figury. Materiał zapewnia bezpieczeństwo, chroniąc przed szkodliwymi czynnikami. Ponadto większość modeli takich spodni można łączyć z szelkami, szczególnie przydatne przy pracach wymagających częstego kucania.

Spodnie robocze z nakolannikami mają dodatkowy materiał umożliwiający w prosty sposób wkładanie i wyjmowanie nakolanników kiedy jest to potrzebne. Dzięki takiemu rozwiązaniu prace wymagające klęczenia nie muszą powodować dyskomfortu, ani dolegliwości bólowych. Ponadto spodnie robocze mają elementy odblaskowe, aby użytkownik był dobrze widoczny na zewnątrz nawet pracując po zmierzchu. Wszystkie spodnie cechują się dodatkowymi wzmocnieniami w niektórych częściach i dodatkową regulacją w pasie za pomocą gumki. Niektóre modele mają również regulację na dole nogawki, aby można je było jeszcze lepiej dopasować do indywidualnych potrzeb.

Odpowiedni fason dla każdego

Spodnie do pasa mogą być wygodne w przypadku każdej figury. Można je w łatwy sposób dopasować za pomocą wszytej gumki lub użyć paska. Również szczuplejsi Panowie nie muszą się martwić o to, że spodnie będą spadać lub będą za szerokie — wystarczy wybrać spodnie robocze slim, które zagwarantują jeszcze lepsze dopasowanie. Duża oferta rozmiarów i modeli dostępnych w sklepie umożliwia znalezienie czegoś dla każdego. Ponadto wszystko w przystępnej cenie dostępnej na każdą kieszeń. Taka cena wynika z wykorzystania produktów drugiej kategorii, które są nowe, jednak mogą posiadać niewielkie defekty w postaci małej plamki lub dziurki. Nie wpływa to na ich jakość ani na gwarancję bezpieczeństwa za to pozwala na zakup bezpiecznych spodni nawet osobom z niższym budżetem.