Męskie

Męskie 

Tanie stoki męskie Bangladesz

Oferujemy Państwu stoki męskie - duży wybór i tanio. Czym jest stok? Są to inaczej nadwyżki produkcyjna (możemy przeszywać metki na Państwa logo). Zlecamy przeszywanie odzieży w dużych ilościach.

Firma FiriFiri to bezpośredni importer firmowej odzieży z Bangladeszu. Nasza hurtownia mieści się w województwie Opolskim, w mieście Nysa. Na miejscu posiadamy odzież pod duży hurt (hurtowe ilości) jak i odzież dostępną na mniejsze paczki, jest to tania odzież typu stoki (outlet w pełnych rozmiarach), nadwyżki odzieży pochodzących z państwa Bangladesz.

W zakładce stoki znajduje się zawsze aktualna oferta tego, co posiadamy w magazynie w Polsce i to co mamy w magazynie w Bangladeszu. Jeżeli zaistnieje potrzeba - umożliwiamy zakup ilości kontenerowych odzieży bezpośrednio z Bangladeszu. Oferujemy nadwyżki odzieży w niskich cenach.

Gwarantujemy tanie stoki męskie odzieży produkowanej dla światowej sławy marek - Adidas, Reebok, H&M i wiele innych - firmowa odzież. W większości roku przebywamy w Bangladeszu, na miejscu posiadamy zespół zarządzany przez nas. Osobiście jesteśmy na miejscu gdzie dokonujemy kontroli powierzonych przez Państwa zleceń.