Fiirifiri - sklep z odzieżą roboczą

Nysa Opole Wrocław

Jesteśmy doświadczonym producentem i importerem odzieży roboczej skierowanej do pracowników o różnych specjalizacjach. Oferujemy ubrania męskie i damskie dostosowane do specyfiki wykonywanej pracy, zapewniające wygodę i komfort noszenia. Wytrzymały materiał, wysoka odporność na wytarcia, zmechacenia i uszkodzenia, to cechy profesjonalnej odzieży pracowniczej, którą oferuje nasz sklep z odzieżą roboczą

Co oferujemy?

Zapewniamy atrakcyjne ceny dla klientów zamawiających hurtowe ilości odzieży. Umożliwiamy również zakup detaliczny prywatnym kontrahentom. Jesteśmy otwarci na każdą współpracę. Dostosujemy produkcję pod indywidualne wymagania, zapewniając wysoką wytrzymałość odzieży roboczej. Gwarantuje to produkcja w Bangladeszu, gdzie realizujemy zamówienia jako producent, a nie pośrednik. Nasz sklep internetowy z odzieżą roboczą oferuje szeroki asortyment produktów ubraniowych:

Dla mężczyzn

  • Ogrodniczki robocze
  • Spodnie robocze do pasa, ocieplane i jeansowe
  • Spodenki robocze
  • Bluzy, polary i kurtki robocze

Dla kobiet

  • Spodnie robocze
  • Polary

Nasz sklep z ubraniami roboczymi rozszerzył swoją ofertę także o szeroki asortyment odzieży codziennej dla kobiet, mężczyzn i dzieci, obejmującą bluzy, turystyczne spodnie, polary, stroje narciarskie, katany, kurtki, kamizelki oraz ubrania plus size dla pań i panów. Dzięki temu można zamówić produkty nie tylko na potrzeby firmy, ale też na użytek własny, bądź powiększyć zakres usług o sprzedaż zróżnicowanej konfekcji.

Współpraca z nami

Realizujemy zamówienia na hurtowe ilości produktów odzieżowych sprowadzając je z Bangladeszu. Oferujemy stałą współpracę kontrahentom, którzy chcą sprzedawać odzież pod własną marką lub zostać dostawcami odzieży w kontenerowych ilościach. Umożliwiamy sprawną i bezproblemową usługę z ekspresowym łańcuchem dostaw. Dzięki temu, że oddziały naszej firmy funkcjonują zarówno w Polsce jak i w Bangladeszu, mamy nieprzerwaną możliwość monitorowania dostaw i realizacji zleceń. Wysokie kompetencje firmy zapewniło doświadczenie gromadzone od 40 lat, bo nasza działalność na rynku odzieżowym trwa już od 1971 roku. To pozwoliło na rozszerzenie usług i wyjście na rynek międzynarodowy, co uczyniliśmy w 2012 roku współpracując z firmami w Bangladeszu. Dystrybucję ułatwia nasz sklep internetowy z odzieżą roboczą firifiri.pl, a kontakt mailowy lub telefoniczny dodatkowo usprawnia współpracę.

Jak sprzedajemy?

Każdy produkt znajdujący się w ofercie został szczegółowo opisany, dzięki czemu kupowanie odzieży roboczej w sklepie online nie będzie trudne. Podane parametry, takie jak rozmiar, kolor, gatunek, skład oraz pozostała typowa dla danego produktu specyfikacja ułatwią wybór. Każdy asortyment został opatrzony zdjęciami w wysokiej rozdzielczości wykonane z różnych perspektyw. Przed zakupem można dokładnie obejrzeć wybrany produkt na modelach używając funkcji powiększania zdjęcia. Idąc na rękę naszym klientom, stworzyliśmy przejrzysty regulamin i dogodną politykę zwrotów.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którym zależy na wysokiej klasy odzieży roboczej, sportowej i codziennej, a także służbowej oraz reklamowej.

Aktualności