Producent i importer odzieży z Bangladeszu hurt odzieży Bangladesz Nysa Opole Wrocław

Witamy na naszej stronie,

Działamy jako producent i importer odzieży z Bangladeszu. Nasza firma funkcjonuje już od ponad 40 lat (założona w 1971 roku) a od roku 2012 jest też przedstawicielem firm z Bangladeszu. Posiadamy swoje biura i magazyny zarówno w Polsce, jak i w Bangladeszu co znacząco zwiększa naszą atrakcyjność dla Klientów zainteresowanych zleceniem produkcji taniej odzieży w hurtowych ilościach.

Przez lata naszej działalności zapracowaliśmy na swoją wysoką renomę jako firmy, która oferuje dostęp do wysokiej jakości firmowych ubrań i odzieży z Bangladeszu. Zapewniamy szeroki zakres usług – zarówno dla Klientów indywidualnych, jak też dla firm i dystrybutorów. Oferujemy odzież wykonaną na zamówienie indywidualnego Klienta, sprzedajemy gotową odzież pod własną marką.

Jako bezpośredni importer odzieży z Bangladeszu posiadamy niezbędne doświadczenie, jak również możliwość, aby zaoferować Państwu tanią markową odzież z importu w krótkim terminie i solidnie zapakowaną. Przez lata naszej działalności udało nam się nawiązać współpracę z wieloma fabrykami. Można nam zlecić produkcję hurtowych ilości: T-shirtów, kurtek, spodni, odzieży sportowej, swetrów, jak również profesjonalnej odzieży roboczej.

Na naszej stronie znajdą Państwo zarówno ofertę towarów na Bangladesz i Polskę. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z nami (poszukujemy np. agentów w Bangladeszu oraz dostawców odzieży w ilościach kontenerowych) – zapraszamy do kontaktu telefonicznego, bądź mailowego w języku polskim, angielskim oraz rosyjskim. Nasza hurtownia oferuje tanią odzież z Azji w miastach takich jak: Nysa, Opole, Wrocław i inne na terenie Polski.

Aktualności